1995'ten beri
Taptaze Lezzetler Üretiyoruz

1995 yılında Sarıyer’de yangın sebebiyle hasar görmüş bir pastaneyi devralarak yola çıktık. İlk pastanemizin tadilatını özveriyle tamamlayıp yeni üretim konseptimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla kısa sürede Sarıyer’in en gözde pastanesi haline geldik. İlerleyen yıllarda edindiğimiz kurumsal tecrübe, özel reçetelerimiz ve özenle hazırladığımız ürünlerimizle çağdaş bir pastane - kafe konsepti ile Paşafırını® markası adı altında şubeleşmeye başladık.

Taptaze Lezzetler ve
Keyifli Mekanlar

2012 itibariyle 1000m2 alana kurulu olan modern üretim tesisimiz, 500’den fazla özel reçete ve sürekli gelişen dağıtım filomuz ile İstanbul’un en gözde markalarından biri haline gelmeyi başardık. Paşafırını olarak İstanbul'da bulunan 20’den fazla ve 2015 itibariyle Almanya’da açılan şubelerimiz ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen markaları arasına girmeyi başardık. Şube sayımız hızla artarken müşterilerimize birbirinden lezzetli ürünlerle birlikte ilk günkü gibi güleryüzlü hizmet ile keyifle vakit geçirebilecekleri mekanlar sunuyoruz.

Kalite ve Tutku

Ustalarımızın hünerli elleriyle ürettiği geleneksel lezzetlerin yanında uluslararası pastanecilik sektörünü yakından takip edip tutkuyla yenlikçi ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimizin kalite ve lezzetini en yüksek standartta tutabilmek için malzeme kalitesinden asla ödün vermeden uluslararası standartlara bağlı olarak, gıda mühendislerimiz ve bağımsız denetim şirketleriyle birlikte üretimimizin tüm aşamalarını sürekli olarak denetliyoruz. Günlük olarak ürettiğimiz 350’den fazla ürün çeşidi ile sizi sevdiklerinizle birlikte her daim keyifli zaman geçirebileceğiniz en yakın şubemize bekliyoruz.