Paşafırını'nından Nasıl
Bayilik Alabilirim?

Paşafırını Bayisi Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Paşafırını bayisi olmak için öncelikle firmanın temsil ettiği kriterleri içten bir şekilde benimsemelisiniz ve hedefiniz, bu kriterleri devamlı hayata geçirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak olmalı. Bayilik alırken yıllar sonra bile her zaman ilk günkü heyecan ve özenle hareket edeceğinizden emin olmalısınız. Gıda sektörünü gerçekten sevmeli ve bayiliği bir hobi olarak değil ciddi bir iş olarak görmelisiniz. Hizmet etmekten asla yorulmayan ve insanların hizmetten memnuniyetini görünce mutlu olan biriyseniz Paşafırını bayiliği tam size göre.

Başvuru yaparken yatırımınızın size geri dönüş sağlayacağı süreyi hesaba katmalısınız ama bu sürede kaliteden asla ödün vermemelisiniz. Bayinizde çalışacak kişileri, özellikle de usta ve şeflerinizi seçerken uzmanlıklarına dikkat etmeniz ve en iyi adayları işe almanız gerekir. Bayinizin malzeme, ürün ve dekorasyon açısından da hiçbir eksiği bulunmamalı.

Paşafırını Bayisi Olduktan Sonra Destek ve Eğitim

Unutmayın, Paşafırını bayiliği size de bir yatırımcı olarak prestij kazandırır ve profesyonel bir ekibe dahil olmanın gururunu yaşatır. Paşafırını ekibinin prestije verdiği önemi ve profesyonelliğini gösteren bir unsur da bayinizi açtıktan sonra ana merkezden gelecek olan sürekli eğitim ve destektir. Paşafırını’nda personel ve yönetici eğitimi ile destek, sözleşmeyi imzaladığınız anda başlar; siz bayiliği sürdürdükçe, gerekirse ömür boyu devam eder. Bayinizin durumu da sık sık göz önünde bulundurulur, düzenli olarak ana merkez tarafından değerlendirilir ve işletmenin karlılığı için birlikte kararlar alınır.

Bayiniz Bir Buluşma Noktası ve Lezzet Durağı Olacak

Bütün bayileri bir buluşma noktası haline gelen Paşafırını, seçtiğiniz konumda da sizi özellikle gençlerin ilgi odağı haline getirerek fark yaratmanızı sağlar. Genç müşterilerinize hitap etmek için, iç dekorasyonunuzu onların beğenisini kazanacak, konforlarını sağlayacak ve modern bir atmosfer yansıtacak şekilde düzenlemelisiniz.

Firmanın özel pasta, tatlı, börek, poğaça ve kahveleri, geleneksel tatları ve sımsıcak çeşit çeşit ekmekleri sayesinde, kısa sürede sadece gençlerin değil her yaştan insanın aklına ilk gelen adres haline geleceksiniz. Bayinizde hazırlanacak yiyecekler, sıcak ve soğuk içeceklerle müşterilerinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Paşafırını Kalitesini Güler Yüzlü Hizmetle Birleştirin Paşafırını’nda bayilik alacaksanız, gerek mekanda oturarak vakit geçiren gerekse ürünleri paketle alıp giden müşterilere karşı, firmanın üstün hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermemeniz ve güler yüzlü davranmayı hiçbir zaman bırakmamanız gerekir. Paşafırını markasının kalitesini ve profesyonelliğini temsil edeceğinize yürekten inanıyorsanız ve gıda sektörünün kafe-pastane konseptinde iddialı olduğunuzu düşünüyorsanız bayilik için ana merkezimize hemen başvurabilir ve 360 derece bayilik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Paşafırını'ndan Nasıl Bayilik Alabilirim?