Bayilik Alımında
En Sık Yapılan Hatalar

Bayilik sistemi, sağladığı avantajlardan dolayı işletmecileri büyük bir yükten kurtarsa da bayilik alımında sıkça yapılan hatalar her şeyin başlamadan bitmesine de sebep olabiliyor. Paşafırını; lokasyon seçiminden, personel eğitimine, şube tasarımından, ürün çeşitliliğine kadar tüm detayları düşündüğü ve düzenli olarak takip ettiği için risk taşıyan olumsuz durumların önüne geçmiş oluyor.

Bayilik En İdeal Seçeneklerin Başında Geliyor

Yeni bir işletme açarken karar vermenizi zorlaştıran birçok farklı çalışma şekli bulunsa da bayilik, denenmiş ve başarılı olmuş yönteminden dolayı bu seçenekler arasındaki en garantili ve avantaj sağlayan sistem. Bayilik sayesinde marka sahibi olan işletmeci aynı zamanda alışveriş merkezlerine girme şansına sahip oluyor. Firma merkezi tarafından sürekli ve düzenli olarak kontrol edilen bayinin ticari hataları takip edilerek uyarılıyor veya engelleniyor. Böylece hizmet standardını hedefleyen merkez, bayinin bu konuda vasat duruma düşmesine de engel oluyor.

Bayi Açılış Sürecini Kusursuz İşletiyoruz

Paşafırını açılış sürecinde operasyonel destek veriyor. personel seçimine yardımcı oluyor, eğitim sürecini başından sonuna kadar titizlikle yürütüyor ve tamamlıyor. Başarılı bir bayilik sistemine sahip olan Paşafırını, yeni açılan bayilerine tabelası sayesinde belli bir müşteri potansiyeli kazandırarak işletmeciyi kendisini tanıtmak gibi zor bir işle uğraşmaktan kurtarıyor. Ayrıca Paşafırını, bayisinin tek başına yapamayacağı reklam ve promosyon çalışmalarını organize ederek bayinin karlılık oranını arttırıyor, bayi bu şekilde büyük bir firmanın sahip olduğu avantajlara sahip oluyor.

Paşafırını ürettiği ürünlerde gurmelerin kullandığı en kaliteli ham maddeleri kullanarak en yüksek kalitede ürün üretiyor, diğer yandan ürünün müşteri tarafından tercih edilebilirliğini de arttırıyor. Böylece birçok firmayı tehdit eden müşteri beklentilerini karşılayamama gibi ciddi bir risk ortadan kaldırılmış oluyor. 20 yılı aşkın süredir uluslar arası standartlarda kafe-pastanecilik konseptiyle kaliteli hizmet sunan Paşafırını, nasıl son tüketicinin sevdiği başarılı bir marka haline dönüştüğünü tüm detaylarıyla bayiliklerine de aktarıyor.

Başarı İçin Geriye Kalan Tek Şey Hizmet Kalitesi

Başarılı bir bayi olmak kadar başarılı bir ortak olmak da oldukça önemli. Ürün ve mekan kalitesiyle ilgili her şeyi Paşafırını belirlediği için bayiye sadece hizmet kalitesine dikkat etmek kalıyor. Bunun içinse sektörünüzle ilgili gelişmeleri takip etmeniz, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet anlayışı benimsemeniz gerekiyor. Zaten Paşafırını'nın ürün ve mekan kalitesi bayiyi başarıya götürme konusunda oldukça fayda sağlıyor. Size kalan ise iyi bir yönetim ve eleman kadrosu ile müşterilerinizi memnun etmek oluyor.

Paşafırını'ndan Nasıl Bayilik Alabilirim?