Bayilik Sonrası
Personel ve Yönetici Eğitimi ile Girişimciye Tam Destek

Paşafırını olarak, yüksek kalite standartlarını ilke ediniyor, girişimci için kazançlı yatırımı garanti ediyor, bayilik sonrası personel ve yönetici eğitimi sayesinde desteğimizi sürekli kılıyoruz. Kendisine güçlü bir gelecek yaratmak, bireysel hedeflerine doğru yürürken ekonominin gücüne de katkıda bulunmak isteyen dinamik girişimciler, benimsenmesi gereken başarı ilkelerini iyi analiz etmekle işe başlamalıdır. Yatırımın hangi alanda, hangi prensiplerle yönetilmesi gerektiği, risk ögelerinin nasıl ortadan kaldırılabileceği, gerekli tedbirlerin en etkin şekilde nasıl alınacağı, geri dönüşümün hangi aşamalarda, hangi süreçlerde nasıl sağlanacağı, en başından cevabı bulunması gereken önemli sorulardır. Gereken bilgi altyapısının sağlam bir şekilde oluşturulmasından sonra ise, güvenilir ve arka planı sağlam isimlerle, güçlü yol arkadaşları ile yola çıkmak önemlidir. Çalışkan ve heyecanlı girişimciye verdiğimiz bayiliklerle yeni başarı hikayelerine zemin hazırlayan bir firma olarak, uzun birikim ve deneyimlerden süzülmüş ilkelerimizle başarıya büyük bir fırsat kapısı açıyoruz.

Yatırımından güçlü ve hızlı geri dönüş almak isteyen girişimciye, çok avantajlı koşullarda gelişmeye açık bayilikler sunuyoruz. Yatırımcımıza bayilikler kazandırmakla da kalmıyoruz. Yatırım sürecini, sonrası ile bir bütün kabul ederek, her aşamada bayilerimizi işin bütün yönleriyle destekliyoruz. Paşafırını’nın bu bağlamda benimsediği çalışma tarzı, kurumsal bir ilke olarak sürekli eğitim metodunun uygulanmasından geçiyor. Benimsediğimiz ve tüm ürünlerimize yansıyan kalite standartlarının kalıcı olarak tavizsiz uygulanabilmesi için, eğitim çalışmalarımızda disiplinin ve sürekliliğin yakalanması gerekiyor.

Aynı ürün kalitesinin sürdürülmesi, her üründe aynı ölçülerde tekrar edebilmesi için, düzenli olarak eğitimlere devam edilmesi ve kaliteli personel yetiştirme prensibi önem kazanıyor. Düzenlediğimiz bayilik sonrası personel ve yönetici eğitimi programları çerçevesinde ilkeler denetlenir ve taze tutulurken ürün eğitimi de sunuluyor. Böylece Paşafırını ürünlerinin formülleri her bayide aynı niteliklerde uygulanıyor.

Paşafırını bayilik sonrası eğitim programları olarak sistematik hale getirdiğimiz çalışmalarımız ile girişimcimizi geniş bir ailenin parçası olarak belirliyoruz. Böylece bayilik sonrası girişimci ile kurduğumuz ve sürdürdüğümüz güçlü ilişkiler, en genel çerçevede kurumsal kimliğimize de katkıda bulunuyor. Kurumsal yapımızı bayilerimiz ile beraber inşa edip kendimizi yenilerken, başarıyı desteklemenin en güzel, profesyonel ve verimli örneğini sunuyoruz. Bayimize her zaman yanında olduğumuzu, işini geliştirmesi konusunda en güçlü desteği sunduğumuzu daima hissettiriyoruz. Beklenti, talep ve sorularını en hızlı şekilde değerlendirerek eğitim programlarının içeriğine yansıtıyoruz.

Paşafırını olarak bayilerimiz ile geleceğe uzanan kalıcı ve işlevsel bağlar kurarken, tutum ve metodumuzla profesyonel bir kurum becerisini yansıtıyoruz. Siz de bu güçlü ailenin mutlu bir parçası olabilir, kesintisiz desteği yanınızda hissedebilirsiniz. Başarılı bir bayi olmak yolunda tüm desteği yanınızda bulabilir, güvenle kazanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Paşafırını'ndan Nasıl Bayilik Alabilirim?