Özel Günler İçin
Özel Üretim

Özel ve özen gerektiren tüm buluşmalar için şık ve lezzetli çözümler… Sevdikleriniz için kişiye özel olarak tasarlanmış bir doğum günü pastası, toplantılarınız için hazırlanmış şık bir atıştırmalık kutusu, bebeğiniz için sevimli bir hoş geldin pastası, düğün, nişan, lansman, yıl dönümü ve hayatınızda kutlanmaya değer diğer tüm anlar için en özel lezzetler Paşafırını’nda.

Nişan ve Düğün

Sizin Kadar Özenli ve Zarif

Ömür boyu birlikteliğe adım atacağınız büyülü günde, mutluluğunuzun tüm renklerini sizin için özel olarak tasarlanmış nişan ve düğün pastaları, özel prosiyon, dilim pastalar ve özenle hazırlanmış nikah şekerleri ile yansıtın. Her biri aşkla yapılan birbirinden lezzetli ve zarif tasarımlar, tatlı telaşınızın en tatlı tanıkları olmak için Paşafırını’nda sizleri bekliyor. Size en yakın Paşafırını şubesine gelerek ister örnek tasarımlarımızı kataloğumuzdan seçin ister hayallerinizi anlatın, biz gerçeğe dönüştürelim.

Özel Günler

Sevdiklerinizin özel günlerini en az onlar kadar özel ve onlara yakışır bir pastayla kutlayın, sizin için ne kadar önemli ve değerli olduklarını gösterin. Paşafırını olarak doğum günü, yıldönümü, sevgileler ve doğum günlerinde kısacası en güzel günlerinizde her zaman yanınızdayız.

Kurumsal Etkinlik

Paşafırını’nda profesyonellik lezzetle buluşuyor… Açılış, lansman, toplantı ve diğer tüm kurumsal etkinliklerinize şirketinizin logosunun bulunduğu özel tasarım pasta ve kurabiyelerle şık ve lezzetli bir imza atabilirsiniz. Şirket içi toplantılarınızı, çayın yanında ikram edeceğiniz tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarıyla küçük bir lezzet şölenine çevirin.

Bebek Doğum

Bebek Pasta, Kurabiye ve Çikolataları

Aranıza yeni katılan, hayatınızın en tatlı ve en mucizevi varlığına en az onun kadar tatlı bir hoş geldin sürprizi… Bu özel ve heyecan dolu günde misafirlerinize, istediğiniz renk ve temada hazırlanmış birbirinden lezzetli, sevgi dolu pasta, cupcake, kurabiye ve özel çikolatalar ikram edebilirsiniz.

Size En Yakın Şubeyi Keşfedin

Sorularınız için bize ulaşın: 0850 480 72 72